Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.den Dyka-Noxe u nás doma 27.10.07

Tak mě přivezli a já vůbec nebrečel...heč.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Wisdom Blood Demands Readings

(Afieclaitrat, 8. 10. 2018 22:23)

Poids est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/quest-ce-que-le-tadalafil/

Expensive Blood Crushing and Basic nature Disease

(AdomNeutlezeme, 24. 7. 2018 16:40)

Pression arterielle est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang par vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/achat-de-viagra-ou-de-cialis-en-europe/

www.derik.wz.cz

(Derik a panička, 18. 11. 2007 20:29)

Ahoj Dyčku, zdravíme Tě a Tvoji paničku z Vítkovic.Přejeme Ti v novém domově hodně zdraví a lásky páníčků. Pa pa Derik a panička

www.krosandra.wz.cz

(Dana a fenky z Krosandry, 11. 11. 2007 15:19)

Ahoj Dyku a samozřejmě zdravím i jeho páníčky!
Tak konečně jsem měla chvilku ,abych se koukla na Vaše stránky. A jak tak koukám tak jste si u nás pořádně šplhli!!! V oblíbených odkazech máte našeho Derika a dokonce i naši CHS!! Tak to máte u nás velké + !! A jak se někde potkáme tak poděkujeme osobně a samozřejmě oslavíme ,že konečně máte taky CHP!! A musím popravdě napsat, že u Vás platí pořekadlo: kdo si počká ten se dočká!! A co víc - Dyk je opravdu krásnej pejsek.
Je pravda, že má super rodiče takže jakej jinej by mohl být!!hihih A když jsme u toho tak bych tady na ty stránky dala nějaké informace o Dykovi a jeho rodičích.Také vidím, že jste si užili prvního sněhu ! u nás je taky bílo a tak fenky pěkně řádí ve sněhu . Tak se tady mějte fajn a ahojky !!!

 

 

Portrét


Fotoalbum


Poslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< duben / 2020 >>